Dotazy a náměty na stránky

Aktualizace

Vážení přátelé.

Konečně se mi podařilo proniknout do tajů aktualizací našich nových stránek. Bylo přidáno několik nových snímků, včetně těch žádaných ze sila. Dále budeme průběžně aktualizovat odkaz "Aktuality", kde najdete krátké pohledy do naší klubovny mimo výstavu, tedy takové okénko na práce nejen na našem kolejišti.

Děkujeme Vám za přízeň. Honza.

 

Hezké stránky

Zdravím Vás ve spolek, nový web vypadá dost dobře, jen by to možná chtělo i obměnit fotky nebo postupně přidávat nové.Jistě jich máte spoustu.

                                                                    S pozdravem Váš  Fanda

Nové www

Zdravím všechny návštěvníky našich stránek. Chtěl bych vás všechny poprosit. Pokud by vám něco nefungovalo, nezobrazovalo, ..... nebo jen nelíbylo. Dejte vědět. Pracoval sem na nich vcelku dlouho a snažil se je udělat co nejlépe. Ale jen s vaší pomocí je můžu dotáhnout k "dokonalosti".

Děkuji Pliska 

Foto Sila(vlečka)

Zdarec bylo by možné ukázat náko fotky SILA (vlečky) za odpověd díky

Historie

Měly byste aktualizovat historii, ptorže se u vás toho událo a máte tam rok 2006 no a za chvíli končí rok 2007...nejte trochu zaostalí??? :-)

Dotaz

Dobrý den,

jsem rád, že existují ještě dodnes "aktivní" kluby co se vláčkování týče. Vaše internetové stránky jsou perfektní, alespoň pro ty, co vzhledem ke vzdálenosti do Přerova nemají moc šancí se přijet osobně pokochat vaší pýchou. Snad jen, je to můj názor, bych se trochu rád pokochal i vozidlovým parkem. Proto bych se chtěl zeptat, zda-li nepřipravujete či by nebylo možné udělat i nějakou menší fotogalerii alespoň hnacích vozidel a k tomu připojit ještě pár technických informací.Děkuji a přeji hodně úspěchu v modelaření.

Marek

P.S.Na hlavní stránce máte gramatickou chybu. Slovo informace má v němčině člen "die" a nikoliv "der", ostatně němci v takovýchto místech člen vůbec nepoužívají.

Dotaz

Kam zmizela fotodokumentace kolejiště?

Syndikovat obsah
Design by Pliska